Atak na biuro posła Janusza Kowalskiego
źródło: Janusz Kowalski/Twitter
W nocy z 7 na 8 października zostało zniszczone biuro posła Kowalskiego na rynku w Paczkowie. Nieznani sprawcy zamalowali okna i drzwi czerwoną farbą.
Jak poinformował Janusz Kowalski za pośrednictwem Twittera, złożył już zawiadomienie na policję o możliwości popełnienia przestępstwa. Poseł Solidarnej Polski zastanawia się czy atak na jego biuro nie jest bezpośrednio pokłosiem wczorajszego wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który uznał wyższość polskiej Konstytucji nad unijnym prawem.
Czyżby to reakcja totalnej opozycji po wczorajszym wyroku Trybunału Konstytucyjnego, dającym gwarancję suwerenności Rzeczpospolitej Polskiej? 🇵🇱 Zgłaszam na Policję akt wandalizmu - tak wygląda dziś rano moje biuro poselskie na Rynku w Paczkowie w województwie opolskim. pic.twitter.com/yfaIplNnqZ
— Janusz Kowalski (@JKowalski_posel) October 8, 2021
Wyrok Trybunału Konstytucyjnego pod przewodnictwem Julii Przyłębskiej wywołał fale krytyki ze strony opozycji oraz sporej części społeczeństwa.
Najnowsze artykuły
- Góra św. Anny wciąż bez rewitalizacji. Sejmik nie decyduje, MON zabrał środki
- Opole likwiduje przejścia sugerowane przy Solaris Center
- Sukces opolskiego posła Marcina Ociepy - Sejm niemal jednogłośnie podjął uchwałę jego autorstwa
- 31 października „Horyzonty" zapraszają na sprzątanie nekropolii przy ul. Wrocławskiej w Opolu
- MZK w Opolu przygotował specjalny rozkład na Wszystkich Świętych



