Piotr Szpaczek nowym Prezesem Zarządu ZAKSA S.A.
11 stycznia, 2022
zaksa.pl
W związku z przejęciem funkcji Prezesa Zarządu PZPS Sebastian Świderski musiał zrezygnować z funkcji sternika klubu Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Jego następcą został Piotr Szpaczek.
Nowy prezes pochodzi z Kędzierzyna-Koźla, od lat związany jest z ZAKSĄ, a dotychczasowo sprawował funkcję Dyrektora ds. Biznesu i Organizacji. Do jego obowiązków należało dbanie o relacje ze sponsorami i partnerami klubu.
– "Przede wszystkim chciałbym podziękować za zaufanie, jakim zostałem obdarzony. Powierzenie funkcji Prezesa Zarządu jest wielkim zaszczytem i wyzwaniem, ale wiąże się też z ogromną odpowiedzialnością. ZAKSA S.A. to Klub o ugruntowanej tożsamości, który może się pochwalić wieloletnią tradycją i bogatą historią obfitującą w sukcesy. Jestem pełen uznania dla pracy, jaką wykonał dotychczasowy prezes i tego, jak w ostatnich latach rozwinął się Klub. Moim celem jest utrzymanie tego kierunku działań, będę dążył do tego, aby ZAKSA S.A. niezmiennie była Klubem reprezentującym najwyższy poziom zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i na arenie międzynarodowej. Dołożę wszelkich starań, żeby Grupa Azoty ZAK S.A. – Główny Sponsor i Właściciel, Sponsorzy, Partnerzy oraz Kibice naszej drużyny mieli kolejne powody do dumy."
źródło: zaksa.pl/TM
Najnowsze artykuły
- Zintensyfikowane kontrole przynoszą efekty - straż graniczna podsumowuje ostatnie dni
- KPP Prudnik: Znaleziony portfel z ponad 10 tys. złotych trafił do właściciela
- Ruszyła rekrutacja do XV edycji Szkoły Liderów Collegium Nobilium Opoliense - sprawdź szczegóły
- Jak odróżnić przestępstwo od aktu rewolucji? W Teatrze Kochanowskiego ruszyły próby do spektaklu „Sprawiedliwy. Studium przypadku”
- „Drzewko za krew” - akcja Nadleśnictwa Opole i RCKiK Opole już w środę!



