Hale produkcyjno-magazynowe w Brzegu i w Nysie coraz bliżej
18 marca, 2022

Dziś w siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” została podpisana umowa z firmą IC-L Ingenieur Consulting Langenhagen, która została inwestorem zastępczym w procesie budowy dwóch kolejnych hal – centrów biznesowych. Takie hale powstaną na Opolszczyźnie – w Brzegu i w Nysie.
W uroczystym podpisaniu umowy udział wzięli samorządowcy z województwa opolskiego: Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak oraz Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz , a także prezes i wiceprezes WSSE „INVEST-PARK”.

Dzisiejsza umowa to kolejny krok na drodze do powstania hal produkcyjno-magazynowych w Nysie i w Brzegu. Nasz projekt centrów biznesowych to praca na rzecz realnego wkładu WSSE "INVEST-PARK" w rozwój gospodarczy terenów, które są przypisane do obszaru naszego działania. To dobry przykład na wychodzenie naprzeciwko potrzebom przedsiębiorców, co jest ważnym elementem misji Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK.
To kolejny kamień milowy na rzecz budowy dwóch hal w woj. opolskim. Powstanie hal produkcyjno-magazynowych w Nysie i w Brzegu, to kolejny dowód na to, że jako Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK", poważnie uwzględniamy w swojej strategii biznesowej także woj. opolskie. Dziękujemy firmie IC-L Ingenieur Consulting Langenhagen i z optymizmem czekamy na kolejne etapy realizacji projektu.

Szczegółowy harmonogram i szczegóły postępowania przetargowego na generalnego wykonawcę, będą uzgadniane w najbliższych tygodniach.
autor: SK
Najnowsze artykuły
- Ponad 900 tysięcy złotych z budżetu województwa na projekty instytucji kultury
- Krótkie terminy na badanie tomografem w Opolu
- Piastonalia 2025 – co w programie
- Opolscy policjanci podsumowali długi weekend majowy
- „Młoda Scena NCPP”- konkurs dla młodych artystów. Sprawdź, jakie nagrody czekają uczestników