Uwaga kierowcy! W związku z opadami MOP Wysoka na A4 będzie dzisiaj (9.09) zamknięty
9 września, 2022
fot. Twitter/ GDDKiA Opole
Uwaga kierowcy! GDDKiA w Opolu informuje, że w dzisiaj (9.09) MOP Wysoka będzie zamknięty.
Ma to związek z wczorajszymi opadami deszczu i uszkodzeniem studzienki na wjeździe na MOP Wysoka w ciągu autostrady A4 pomiędzy w. K-Koźle i Krapkowice w kierunku Wrocławia, w dniu dzisiejszym Miejsce Obsługi Podróżnych w Wysokiej będzie zamknięty.
Uwaga kierowcy! W związku z ostatnimi opadami deszczu i uszkodzeniem studzienki na wjeździe na MOP Wysoka w ciągu autostrady A4 pomiędzy w. K-Koźle i Krapkowice w kierunku Wrocławia, w dniu dzisiejszym będzie on zamknięty. @GDDKiA pic.twitter.com/JKNAcDTD8H
— GDDKiA Opole (@GDDKiA_Opole) September 9, 2022
Źródło: GDDKiA Opole
Najnowsze artykuły
- Jubileuszowy Festiwal Książki Opole 2026. Trzy dni spotkań autorskich, targów i koncertów
- Już w czwartek (11.06) rozpocznie się 50. edycja Opolskich Konfrontacji Teatralnych!
- Porzucono opony w lesie, leśnicy proszą o pomoc
- ZUS: Ostatni moment na wniosek 800+ bez straty pieniędzy
- Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Czaplaka i Matejki



