Uwaga! Od 16 września zmiana organizacji ruchu na DK 45 w okolicy węzła Opole Południe
fot. GDDKiA w Opolu
Na kierowców podróżujących DK 45 czeka kolejna zmiana organizacji ruchu. Powodem jest rozbudowa pomiędzy Rogowem Op. i węzłem Opole Południe.Zmiana nastąpi 16 września (w piątek).
Jak informuje GDDKiA Opole, zostanie wprowadzony ruch wahadłowy na wysokości węzła autostradowego Opole – Południe.
Uwaga! Od najbliższego piątku 16 września kolejna zmiana organizacji ruchu na DK45 w związku z rozbudową pomiędzy Rogowem Op. i węzłem Opole Południe. Ruch wahadłowy zostanie wprowadzony na wysokości węzła autostradowego Opole - Południe. @GDDKiA @MI_GOV_PL pic.twitter.com/duBt4XzLv3
— GDDKiA Opole (@GDDKiA_Opole) September 12, 2022
Obecnie ruch wahadłowy występuje już w okolicy, ale na wysokości wiaduktu przechodzącego nad autostradą, w związku z pracami drogowymi odbywającymi się za szosą A4 od strony Krapkowic. W miejscu utrudnienia obowiązuje sygnalizacja świetlna oraz ograniczenie do 50 km/h.
W związku z przemieszczeniem się ruchu, apelujemy o ostrożność i nie jeżdżenie na pamięć.
Źródło: GDDKiA Opole
Galeria zdjęć:
Najnowsze artykuły
- Kończy się ważny termin dla rodziców. Chodzi o 800 plus
- Jubileuszowy Festiwal Książki Opole 2026. Trzy dni spotkań autorskich, targów i koncertów
- Już w czwartek (11.06) rozpocznie się 50. edycja Opolskich Konfrontacji Teatralnych!
- Porzucono opony w lesie, leśnicy proszą o pomoc
- ZUS: Ostatni moment na wniosek 800+ bez straty pieniędzy



