Potrzebni wolontariusze do zapakowania paczek dla Ukrainy

Rycerze Kolumba proszą o pomoc w zapakowaniu 2000 paczek dla mieszkańców objętej wojną Ukrainy.
Rycerze Kolumba z Opola po raz drugi przygotują paczki żywnościowe, które trafią do Ukrainy. Znajdą się w nich artykuły spożywcze, które powinny wystarczyć na tydzień dla 3 lub 4-osobowej rodziny.
Akcja pakowania paczek planowana jest w sobotę 14 stycznia o 9.00 w Tymczasowym Ośrodku Wsparcia Ukrainy (TOWU) na terenie Turawa Park.
Rycerze Kolumba wraz z wolontariuszami za pierwszym razem przygotowali 500 paczek, tym razem będzie ich 2000. Dlatego przydadzą się każde ręce gotowe do pomocy. Nie trzeba się wcześniej zgłaszać. Wystarczy przyjść 14 stycznia o 9.00. Wtedy też zostaną rozdzielone zadania.
Źródło: opole.gosc.pl
Najnowsze artykuły
- Nowe zasady składania dokumentów, gdy dziecko urodzi się martwe
- Zakończyła się 49. Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę
- Zmiany w ruchu i dodatkowe kursy MZK przed meczem Odra Opole – Śląsk Wrocław
- Opolska KAS wykryła handel podrobionymi zabawkami
- Zwolnienia chorobowe spowodowane nadużywaniem alkoholu – Opolszczyzna wyróżnia się na tle innych regionów