KPP Prudnik: wyjaśniamy okoliczności śmiertelnego wypadku na DW 417
fot. KPP Prudnik
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj (4.01) w godzinach wieczornych na trasie pomiędzy Laskowicami a Racławicami Śląskimi w powiecie prudnickim.
Do wypadku doszło 4 stycznia br. tuż przed godziną 19:00 na drodze W 417 na trasie pomiędzy miejscowościami Laskowice-Racławice Śląskie.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Renault jadąc w kierunku miejscowości Racławice Śląskie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Niestety pomimo szybko udzielonej pierwszej pomocy w wyniku poniesionych obrażeń na miejscu poniosło śmierć dwóch mężczyzn w wieku 30 i 31 lat byli oni mieszkańcami powiatu nyskiego.
Obecnie mundurowi pod nadzorem prokuratury będą prowadzić śledztwo, które ma ustalić dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku.
Policja apeluje:
Przed nami kolejny długi weekend apelujemy do kierujących o rozwagę. Jedźmy ostrożnie, przestrzegając przepisów, z prędkością dostosowaną do warunków panujących na drodze.
Źródło: KPP Prudnik
Najnowsze artykuły
- Aquapark w Opolu coraz bliżej. Rusza budowa imponującego kompleksu
- Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Opola. Zmiana trasy i wspólne kolędowanie
- Miejski Sylwester przy Stegu Arenie. Sprawdź szczegóły
- Katedra Opolska ponownie otwarta dla wiernych
- Jarmark Bożonarodzeniowy 2025 w Opolu. Świąteczne atrakcje czekają na mieszkańców i turystów



