Kadra szczypiornistów ponownie w Opolu!
19 lutego, 2021
Fot_Norbert Barczyk_PressFocus
Stegu Arena będzie gospodarzem meczu eliminacji do mistrzostw Europy – Polska vs. Słowenia. Spotkanie zaplanowano na 29 kwietnia.
Wysoka frekwencja, znakomita atmosfera oraz dobra organizacja turnieju 4 Nations Cup sprzed 3 lat wciąż pozostaje w pamięci władz „szczypiorniaka”, które właśnie stolicy województwa powierzyły funkcję gospodarza.
Choć nie wiadomo czy w bieżącym roku reprezentacja będzie mogła liczyć na gorący doping fanów zgromadzonych w dawnym „Okrąglaku”, to z pewnością jej przyjazd do Opola będzie dużym wydarzeniem dla fanów dyscypliny.
Przypomnijmy, że Stegu Arena 14 kwietnia będzie także gospodarzem meczu Polska-Czechy w ramach eliminacji do mistrzostw Europy w piłce halowej.
autor: TM
Najnowsze artykuły
- Jubileuszowy Festiwal Książki Opole 2026. Trzy dni spotkań autorskich, targów i koncertów
- Już w czwartek (11.06) rozpocznie się 50. edycja Opolskich Konfrontacji Teatralnych!
- Porzucono opony w lesie, leśnicy proszą o pomoc
- ZUS: Ostatni moment na wniosek 800+ bez straty pieniędzy
- Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Czaplaka i Matejki
