Gość w kawiarence. Rozmowa z Arkadiuszem Jasińskim
Szkoła liderów Collegium Nobilium Opoliense przygotowuje się do X edycji swojego kursu. Czego można się nauczyć, jakie zaplanowano atrakcje i do kiedy trwają zapisy? Na te i inne pytania odpowiada Arkadiusz Jasiński, wiceprezes Collegium Nobilium Opoliense.
Wykłady z ekspertami, wyjazdy integracyjne, nauka szermierki czy jazdy konnej to oferta Collegium Nobilium Opoliense dla młodych, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty. Nowa edycja zbliża się wielkimi krokami. Zajęcia planowane są w formie stacjonarnej. O szczegółach opowiada Arkadiusz Jasiński, wiceprezes Collegium Nobilium Opoliense.
Gość w kawiarence: Arkadiusz Jasiński, Collegium Nobilium Opoliense
Najnowsze artykuły
- Jubileuszowy Festiwal Książki Opole 2026. Trzy dni spotkań autorskich, targów i koncertów
- Już w czwartek (11.06) rozpocznie się 50. edycja Opolskich Konfrontacji Teatralnych!
- Porzucono opony w lesie, leśnicy proszą o pomoc
- ZUS: Ostatni moment na wniosek 800+ bez straty pieniędzy
- Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Czaplaka i Matejki
