środa, 6 lipca 2022

Którzy artyści spotkają się z Opolanami? Kawiarenka z gwiazdami startuje w sobotę

 Źródło: opole.pl

Podczas trwania Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu, mieszkańcy oraz turyści mają nie tylko okazję wysłuchać koncertów w amfiteatrze. Dzieje się bardzo dużo wokół festiwalu. Na Opolan i gości czeka masa atrakcji, takich jak spotkania i wywiady z artystami, odsłonięcie kolejnych gwiazd w alei polskiej piosenki pod ratuszem, czy też murali upamiętniających nieżyjących już artystów.

„Kawiarenka z gwiazdami” to wydarzenie okołofestiwalowe od kilku lat organizowane przy współpracy z TVP Rozrywka, Muzeum Polskiej Piosenki oraz Miastem Opole. To znakomita okazja dla mieszkańców i turystów do tego, aby z bliska i zupełnie za darmo poznać swoje ulubione gwiazdy. Widowisko telewizyjne będzie miało charakter sympatycznych rozmów prowadzonych przez wybitną dziennikarkę radiową i telewizyjną – Marię Szabłowską.

Początek wydarzenia, zarówno w sobotę jak i w niedzielę wyznaczony jest na 13:30, a koniec na 16:30. Transmisja oraz powtórki będą dostępne na TVP Rozrywka. Na tegoroczną edycję kawiarenki zaproszono ​​m.in. Katarzynę Cerekwicką, Annę Wyszkoni, Krzysztofa Cugowskiego, Krzysztofa Jaryczewskiego oraz Andrzeja Rybińskiego.

plakat_wydarzenia KFPP , wydarzenia okołofestiwalowe
Źródło: opole.pl

Źródło: festiwal.opole.tvp.pl
Autor: GP

Facebook