czwartek, 19 maja 2022

Marcin Ociepa na TikToku

 Fot. Facebook.com/ Marcin Ociepa

Marcin Ociepa, poseł z Opola i wiceminister Obrony Narodowej założył konto w aplikacji TikTok.

TikTok, to kolejna po Facebooku, Instagramie, Twitterze czy Snapchacie aplikacja bijąca popularność wśród internautów. W Polsce z TikToka aktywnie korzysta blisko 8 milionów osób. Aplikacja cieszy się ogromną popularnością szczególnie wśród młodych odbiorców. Z danych raportu agencji OpenMobi wynika, że najliczniejszą grupę odbiorców na TikToku stanowią osoby w przedziale 18-34 lat.

Nic więc dziwnego, że czołowi polscy politycy coraz częściej traktują to medium jako sposób na znalezienie przyszłych wyborców. Robert Biedroń, Sławomir Mentzen, Patryk Jaki to tylko niektórzy z polityków, którzy zdecydowali się na taką formę aktywności.

Do tego grona dołączył niedawno Marcin Ociepa. Poseł z Opola i wiceminister obrony narodowej pojawił się na platformie TikTok pod koniec grudnia pod nazwą “Marcin Ociepa Team Oficjalnie”. Ma to być konto nie tylko Ociepy, ale także stowarzyszenia OdNowa RP.

OdNowa RP pod koniec października zostało czwartym koalicjantem w obozie Zjednoczonej Prawicy. Liderem tego środowiska jest Marcinem Ociepa. W Sejmie OdNowę reprezentują też posłowie: Anna Dąbrowska-Banaszek, Grzegorz Piechowiak, Wojciech Murdzek i Andrzej Gut-Mostowy.

Autor: SK

Facebook