poniedziałek, 21 czerwca 2021

Mistrzostwa Europy na Małym Rynku w Opolu

 plakat Strefy Kibica

Reprezentację Polski w piłce nożnej czeka wielki sprawdzian – za kilka dni ruszają Mistrzostwa Europy. Z tej okazji władze Opola przygotowały dla wszystkich miłośników futbolu zakątek do wspólnego kibicowania.

Naszych piłkarzy czekają trzy spotkania. 14 czerwca o godzinie 18.00 rozegrają swój pierwszy mecz przeciwko Słowacji. Kilka dni później, a dokładnie 19 czerwca o 21.00, zmierzą się z utytułowaną Hiszpanią, co nie będzie łatwym pojedynkiem dla podopiecznych Paulo Sousy. Ostatni mecz w fazie grupowej zagrają 23 czerwca o godzinie 18.00 na stadionie w Sankt-Petersburgu przeciwko Szwecji.

Mecze biało-czerwonych będzie można oglądać nie tylko w domach przed telewizorem, ale także w strefach kibica. Miasto Opole przygotuje specjalną strefę z dużym telebimem na Małym Rynku. Oprócz sportowych emocji na każdego zainteresowanego czekają liczne atrakcje, m.in. malowanie twarzy czy występ DJ-a.

Licząc na bardzo dobry występ Polaków, zapraszam do wspólnego kibicowania. Specjalnie dla Was stworzyliśmy na czas turnieju strefę kibica, w której razem będziemy mogli emocjonować się występami naszej reprezentacji. Do zobaczenia na Małym Rynku.
Arkadiusz Wiśniewski, prezydent Opola

W przypadku awansu naszej drużyny strefa kibica pozostanie na Małym Rynku dłużej.

autor: OM

Gość w kawiarence

Facebook