Nowy przystanek na al. Solidarności
4 sierpnia, 2023
fot. MZK Opole
W poniedziałek (7.08) uruchomiony zostanie nowy przystanek „Al. Solidarności – Koszalińska” (w kierunku al. Witosa).
Zatrzymywać się będą na nim autobusy linii: 9, 13, 15 i SZ1. Uruchomienie przystanku nie spowoduje żadnych zmian czasowych w kursach.
Źródło: MZK Opole
Najnowsze artykuły
- ZUS: Ostatni moment na wniosek 800+ bez straty pieniędzy
- Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Czaplaka i Matejki
- Wydarzenia okołofestiwalowe 2026 - zobacz program
- Dni Opola 2026. Trzy dni koncertów, atrakcji i wydarzeń - sprawdź program dzień po dniu
- Nowa aplikacja mobilna ZUS dla przedsiębiorców



