Nowy żłobek w Nysie już otwarty
26 stycznia, 2022
fot. radio DOXA
Wczoraj (tj. 25 stycznia) miało miejsce oficjalne otwarcie Żłobka Miejskiego nr 3 w Nysie. 1 lutego obiekt rozpocznie działalność.
Nowa placówka mieści się pomiędzy szkołą podstawową a przedszkolem. Do dyspozycji podopiecznych będą cztery nowoczesne sale podzielone na część do zabawy i część do wypoczynku. Na zewnątrz obiektu zorganizowano plac zabaw oraz ogród, który na wiosnę zapełni się kwiatami oraz warzywami.
Nowy żłobek jest już trzecim w gminie Nysa, zapewni on miejsce dla stu dzieci. Budowa nowego obiektu kosztowała w sumie 8 milionów złotych i była możliwa dzięki wsparciu z programu „Maluch Plus”.
źródło: radio DOXA
Najnowsze artykuły
- ZUS: Ostatni moment na wniosek 800+ bez straty pieniędzy
- Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Czaplaka i Matejki
- Wydarzenia okołofestiwalowe 2026 - zobacz program
- Dni Opola 2026. Trzy dni koncertów, atrakcji i wydarzeń - sprawdź program dzień po dniu
- Nowa aplikacja mobilna ZUS dla przedsiębiorców



