Poszukiwana listem gończym Elżbieta Mirko

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Kłodzku, poszukują Elżbiety Mirko. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanej, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod numerem tel.(+48) 47 861 25 45 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Elżbieta MIRKO
c. Bogdana
ur. 02.06.1992 r
zam. Opole
Sąd Rejonowy w Kłodzku skazał Elżbietę Mirko na karę więzienia, za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 30-latka nie stawiła się jednak w zakładzie karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Sąd Rejonowy w Kłodzku wydał za nią list gończy.
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanej, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod nr tel. (+48) 47 861 25 45 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju, dzwoniąc na numer alarmowym 112.
Źródło: KMP Opole
Najnowsze artykuły
- Do 20 maja niektórzy przedsiębiorcy mają czas na rozliczenie składki zdrowotnej
- Zdał egzamin i stracił prawo jazdy po kilku godzinach. 18-latek z gminy Zdzieszowice zatrzymany za brawurę
- W 20. rocznicę śmierci w MBP w Opolu odbędzie się wieczór z poezją Karola Wojtyły
- Spada liczba umów o dzieło. ZUS podsumował miniony rok
- Akcja Stowarzyszenia Horyzonty - "Oddaj krew, podziel się miłością!" już po raz 19.