czwartek, 19 maja 2022

Powiedz tak dla przyszłości!- Prestiżowa Szkoła Liderów w Opolu przyjmuje zapisy

Collegium Nobilium Opoliense

Niepowtarzalna szansa na rozwój osobisty, a także zdobycie wiedzy, doświadczenia i umiejętności z zakresu:

-polityki i samorządu

-sektora pozarządowego

-biznesu i przedsiębiorczości

-mediów i dziennikarstwa

Szkoła Liderów Collegium Nobilium Opoliense już 14 maja wystartuje z XI edycją programu szkoleniowego, którego początki sięgają 2012 roku. Poparty latami doświadczenia program wykuwa i szlifuje młode talenty, pozwalając im wydobyć z siebie potencjał, nawet ten głębiej ukryty. Tradycyjne wartości europejskie tworzą jedność z nowoczesnymi metodami szkoleniowymi.

Uczestnicy będą mieli do dyspozycji ekspertów z szerokiej gamy dziedzin, którzy udzielą im niezbędnego wsparcia. Oprócz warstwy merytorycznej, program pozwala na rozwinięcie się pod względem społecznym: poznanie ciekawych ludzi, elokwentna wymiana zdań, ulepszenie umiejętności obycia w towarzystwie, jak i zdobycie wartościowych znajomości.

Nie jesteś jeszcze pełnoletni? To żaden problem! By móc zapisać się do Szkoły Liderów Collegium Nobilium Opoliense wystarczy mieć skończone 16 wiosen. Górny próg wiekowy wynosi 30 lat. Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na obszarze całego województwa opolskiego.

Czas trwania szkolenia obejmuję siedem zjazdów w Opolu, a także i Warszawie, które odbędą się od maja do listopada 2022 roku w weekendy. Dlatego też uczestnicy nie muszą martwić się kolizją ze szkołą, studiami dziennymi, czy też pracą.

Zainteresowani mogą nadsyłać zgłoszenia do 6 maja, za pośrednictwem odpowiedniego formularza zgłoszeniowego, który wraz z harmonogramem znajduje się na stronie Collegium Nobilium Opoliense.

autor: WS

Zaproszenie do kawiarni

Baner San Sebastian

Odwiedź San Sebastian, kameralną kawiarnię w centrum Opola. Spróbuj naszej kawy, ciast i przepysznych lodów rzemieślniczych!

Facebook