Przewoził 68 kilogramów marihuany autostradą A4
fot. opolskie.kas.gov.pl
Funkcjonariusze opolskiej Krajowej Administracji Skarbowej znaleźli 68 kg marihuany w busie skontrolowanym na autostradzie A4. Za przemyt znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 15 lat.
W piątek (13.01) na opolskim odcinku autostrady A4 funkcjonariusze Opolskiej Administracji Skarbowej skontrolowali busa, którym kierował 32-letni mężczyzna.
W samochodzie znajdowało się 65 worków próżniowych z marihuaną o wadze 68 kg. Wartość narkotyków to ok. 3,4 mln zł. Kierowcę zatrzymano, przedstawiono mu zarzut przemytu znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 15 lat.
Źródło: opolskie.kas.gov.pl
Najnowsze artykuły
- Jubileuszowy Festiwal Książki Opole 2026. Trzy dni spotkań autorskich, targów i koncertów
- Już w czwartek (11.06) rozpocznie się 50. edycja Opolskich Konfrontacji Teatralnych!
- Porzucono opony w lesie, leśnicy proszą o pomoc
- ZUS: Ostatni moment na wniosek 800+ bez straty pieniędzy
- Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Czaplaka i Matejki



