poniedziałek, 8 marca 2021

Ruszyła kolejna edycja „Opolskiej Marki”

 źródło: UMWO

Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił 18. edycję konkursu „Opolska Marka”. W tym roku pojawiły się nowe kategorie, które są odpowiedzią na czasy pandemii.

„Opolską Markę” otrzymują najlepsze produkty, usługi, inicjatywy i pracodawcy na Opolszczyźnie. Laureaci konkurs mogą wykorzystywać prestiżowy symbol „Opolskiej Marki” podczas wszelkiego rodzaju przedsięwzięć promocyjnych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Nasz konkurs w tym roku wchodzi w pełnoletność, ogłaszamy właśnie jego 18. edycję. Postanowiliśmy, że tegoroczne kategorie konkursowe będą odpowiedzią na to, z czym musieliśmy się mierzyć podczas pandemii. Często mówi się, że kryzys wyzwala inicjatywę i może być twórczy. Dlatego czekamy na zgłoszenia firm i organizacji, które pokazały, że potrafią radzić sobie w wyjątkowej sytuacji i wprowadziły na rynek nowe produkty, usługi czy działania, będące odpowiedzą na otaczającą nas sytuację.
Andrzej Buła, marszałek województwa opolskiego

W tym roku będzie można się zgłaszać w czterech kategoriach:

·       Opolskie się wspiera! – to kategoria dla przedsiębiorców, realizujących politykę CSR czyli społecznej odpowiedzialności biznesu oraz organizacji pozarządowych z województwa opolskiego, którzy podejmowali w ubiegłym roku inicjatywy, przyczyniające się do przeciwdziałania, profilaktyki lub zwalczania skutków pandemii SARS-Cov-2;
·       Pracodawca roku –  czyli przedsiębiorcy, jednostki badawcze, stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne z regionu, które podejmowały działania na rzecz rozwoju i ochrony swoich pracowników w 2020 roku;
·       Usługa / produkt on-line – to kategoria dla  przedsiębiorców z województwa opolskiego, mających w swojej  ubiegłorocznej ofercie usługę lub produkt, którego dystrybucja możliwa jest również w formie on-line.
·       Mój mały biznes – tutaj udział w konkursie mogą wziąć przedsiębiorcy, producenci lokalnych produktów lub usług, wpisujących się m.in. w obszar handlu rodzinnego, małych lokalnych producentów, małych manufaktur, lokalnych sklepów z województwa opolskiego.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 marca 2021 r., a rozstrzygniecie konkursu planowane jest do końca kwietnia tego roku.

źródło: UMWO/IT

Gość w kawiarence

Facebook