Baner reklamowy dla PPP
sobota, 27 listopada 2021

Stal Nysa z nowym trenerem, ale ciągle bez zwycięstwa

 www.plusliga.pl

Zgodnie z oczekiwaniami zakończyła się większość ligowych potyczek opolskich drużyn. Komplety punktów zainkasowały: ZAKSA, Gwardia i Dreman. Niestety bez niespodzianki było także w przegranych pojedynkach Odry, Stali i Gredaru. Siatkarze z Nysy w dalszym ciągu pozostają jedynym zespołem bez zwycięstwa w PlusLidze.

SIATKÓWKA

PlusLiga

Stal Nysa – GKS Katowice 2:3 (22:25, 21:25, 25:20, 25:17, 10:15)

Stal: Komenda, Ben Tara, Penczew, Kwasowski, M’Baye, Stahl, Ruciak (libero) oraz Szwaradzki, Dębski, Zajder, Dembiec (libero)

GKS: Ma’a, Jarosz, Szymański, Rousseaux, Kania, Hain, Mariański (libero) oraz Domagała, Quiroga, Drzazga, Nowosielski, Ogórek (libero)

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Ślepsk Malow Suwałki 3:0 (25:17, 25:22, 25:18)

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Kaczmarek, Rejno, Janusz, Śliwka, Semeniuk, Huber, Shoji (libero) oraz Banach (libero), Kluth, Kalembka, Kozłowski

MKS Ślepsk Malow Suwałki: Bołądź, Takvam, Buchowski, Sapiński, Halaba, Tuaniga, Filipowicz (libero) oraz Łukasik, Rudzewicz, Makowski

Tauron 1. Liga

Mickiewicz Kluczbork – KRISPOL Września 1:3 (23:25, 14:25, 27:25, 17:25)

MKS Będzin – ZAKSA Strzelce Opolskie 3:0 (25:12, 25:20, 25:14)

PIŁKA NOŻNA

Fortuna 1 Liga

Miedź Legnica – Odra Opole 2:0 (0:0)

Bramki: Śliwa 69′, Makuch 89′(k)

Miedź: Lenarcik – Dominguez (Martinez “Chuca” 85′), Aurtenetxe Borde, Zapolnik, Tront, Carolina (Garuch 40′), Lehaire (Matuszek 61′), Śliwa, Makuch, Azikiewicz, Hoogenhout

Odra Opole: Kuchta – Szrek, Kamiński (K), Kostrzycki, Maćkowiak (M), – Trojak, Niziołek (Pawlik 85′), Sauczek (Janus 78′), Wróbel (M)(Mikinić 78′), Marzec, Czapliński (Żak 81′)

Żółte kartki: Garuch – Pawlik

Sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)

PIŁKA RĘCZNA

PGNiG Superliga

Sandra SPA Pogoń Szczecin – Gwardia Opole 23:31 (13:13)

Sandra Spa Pogoń: Andrysiak, Wiśniewski, Arsenić – Wąsowski 4, Gierak 4 (3/4), Krupa 5, Bosy 3, Starcević 2, Jedziniak 2, Krysiak 1, Rybski 1 (1/1), Zaremba 1.

Gwardia: Ałaj, Lellek, Malcher – Scisłowicz, Sosna 1, Fabianowicz, Zarzycki 5, Klimków 2, Jankowski 2, Zadura 2, Kawka 10, Mauer 5 (3/3), Milewski 1, Morawski 3, Kucharzyk, Kowalski.

FUTSAL

Statscore Futsal Ekstraklasa

Rekord Bielsko-Biała – Fit-Morning Gredar Brzeg 9:2 (3:1)

Bramki: Biel 8’, 30’, Leszczak 20’, 25’, Matheus 20’, Surmiak 21’, 40’, Rakić 27’, Kubik 40’ – Witek 7’(k), Kucharski 22’

Rekord Bielsko-Biała: Nawrat (Iwanek, Mura) – Surmiak, Zastawnik, Marek, Kubik – Biel, Ribeiro, Popławski, Budniak, Rakić, Kosowski, Leszczak

FIT-MORNING Gredar Futsal Brzeg: Zaiets – Rojek, Nastai, Witek, Gutierrez – Synowiec, Kozhemiaka, Sykulski, Grochowski, Makowski, Kucharski, Nocoń, Kędra

Dreman Opole Komprachcice – MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:1 (1:1)

Bramki: Jackiewicz 5’, Lutecki 18’, Vini 40’

Dreman: Burduja (Lach) – Lutecki, Luiz, Grzywa, Elsner – Ivanov, Opatowski, Fil, Barysch, Fernandes, Vini, Szypczyński

MOKS: Ulman (Danilewicz) – Citko, Kożuszkiewicz, Gryko, Belzyt – Osypiuk, Łabieniec, Skiepko, Jackiewicz, Prolejko, Stachurski

Gość w kawiarence

Facebook