TRZEŹWY PORANEK NA A4
fot. Opolska Policja
Dzisiaj od wczesnych godzin porannych na opolskim odcinku autostrady odbyła się akcja „Trzeźwy poranek na A4”. Policjanci ruchu drogowego w oznakowanych, jak i nieoznakowanych radiowozach oraz funkcjonariusze grupy SPEED sprawdzili trzeźwość ponad 3 100 kierowców.
Za nami długi świąteczny weekend, który dla wielu z nas był czasem wyjazdów i relaksu. Opolski odcinek autostrady patrolowały oznakowane, jak i nieoznakowane radiowozy ruchu drogowego. Ich celem było zapewnienia bezpieczeństwa podróżującym oraz wyeliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców.
Akcja trwała 3 godziny. Policjanci wstępnie podsumowali działania. Na opolskim odcinku autostrady sprawdzono trzeźwość ponad 3100 kierowców. Z tej liczby 10 zdecydowało się na jazdę, będąc pod wpływem alkoholu.
Źródło: KWP Opole
Najnowsze artykuły
- Parking przy ulicy Ozimskiej wkrótce ponownie otwarty. Co się zmieni?
- Kończy się ważny termin dla rodziców. Chodzi o 800 plus
- Jubileuszowy Festiwal Książki Opole 2026. Trzy dni spotkań autorskich, targów i koncertów
- Już w czwartek (11.06) rozpocznie się 50. edycja Opolskich Konfrontacji Teatralnych!
- Porzucono opony w lesie, leśnicy proszą o pomoc



