środa, 21 kwietnia 2021

TSKN na Śląsku Opolskim wydał kolejną publikację

 źródło: TSKN

Nowa książka to ponownie przewodnik. Nosi on tytuł “Spacerownik po powiecie opolskim”. To kolejny rejon Opolszczyzny, który można zwiedzać z tą niezwykle ciekawą serią.

W “Spacerowniku” znajdziemy opisy najpiękniejszych zabytków naszego regionu oraz najciekawsze muzea. Są w nim zamki, pałace, dworki, kościoły oraz izby regionalne przy których warto się zatrzymać.

„Dzięki tej książce czytelnicy będą mogli poznać historię powiatu opolskiego nie opuszczając domu. „Spacerownik” zainteresuje również tych spragnionych aktywności i wrażeń w terenie – dzięki zamieszczonym adresom i zdjęciom łatwo można odnaleźć wszystkie wymienione w publikacje obiekty, a jest ich aż 79.”
Rafał Bartek, przewodniczący TSKN na Śląsku Opolskim

Na końcu znajdziemy bazę restauracji i hoteli, dzięki którym z łatwością możemy zaplanować dłuższą wycieczkę. Dla zainteresowanych egzemplarz książki można zdobyć za symboliczną darowiznę w wysokości 10 zł (na wydanie kolejnych tego typu publikacji). Można go nabyć w biurze TSKN w Opolu przy ul. Konopnickiej 6, w godzinach funkcjonowania biura – w poniedziałek od 7:30 do 17:00, we wtorek, środę i w czwartek od 7:30 do 15:30 i w piątek od 7:30 do 14:00.

Inne „Spacerowniki” dotyczyły powiatów kędzierzyńsko-kozielskiego, strzeleckiego, kluczborskiego, namysłowskiego i oleskiego.

źródło: TSKN Opole/JZ

Gość w kawiarence

Facebook