poniedziałek, 21 czerwca 2021

Uwaga kierowcy! Objazd na trasie Opole-Namysłów

 źródło: ZDW w Opolu

Zamknięty został odcinek drogi wojewódzkiej nr 454 z Opola do Namysłowa od miejscowości Jastrzębie. Ma być ona nieprzejezdna przez około dwa miesiące. Zarządca drogi wyznaczył objazdy.

Remonty poszczególnych odcinków na trasie z Opola do Namysłowa trwają od blisko dwóch lat. Tym razem nieprzejezdny dla kierowców będzie odcinek z Namysłowa przez Ziemiełowice do Jastrzębia. Na całym zamkniętym odcinku trwa wymiana nawierzchni.

Jadąc w kierunku Namysłowa ze stolicy województwa samochody ciężarowe kierowane są w Dobrzeniu Wielkim drogą na Chróścice, Popielów do Pisarzowic. Stamtąd drogą krajową nr 39 w kierunku Namysłowa.

Kierowcy samochodów osobowych mogą wybrać trzy warianty trasy przez miejscowości Mąkoszyce, Miodary lub Domaszowice. Policja apeluje o rozwagę i przestrzeganie ograniczeń w związku z utrudnieniami na trasie.

objazd
źródło: ZDW w Opolu

Zakaz ruchu nie dotyczy właścicieli posesji znajdujących się przy trasie oraz użytkowników pól.

Remont drogi był konieczny z uwagi na jej zły stan techniczny. Mimo utrudnień drogowcy apelują o wyrozumiałość, bo roboty z pewnością poprawią komfort jazdy wszystkim jej użytkownikom.

źródło: KPP Namysłów/GP

Gość w kawiarence

Facebook