W Boże Ciało (8.06) odbędzie się koncert „Opole uwielbia” na Górze św. Anny
fot. Facebook.com/koncertuwielbienia
W czwartek (8.06) o godz. 19:00 w Grocie Ludzkiej na Górze św. Anny odbędzie się wyjątkowy koncert pt. „Opole uwielbia”. Diecezjanie razem z biskupem Andrzejem wezmą udział we wspólnej modlitwie przez śpiew pieśni uwielbienia współczesnej muzyki chrześcijańskiej. Wystąpią m.in. dzieci z różnych zakątków diecezji, które miały okazje zaśpiewać (28.05) na placu Jana Pawła II w Opolu.
Tegoroczny Koncert Uwielbienia odbędzie się już po raz 12 w województwie opolskim. To doskonały czas, żeby publicznie wyrazić swoją wiarę i radość w obecność Pana Jezusa w Eucharystii. W latach (2010-2019) Koncerty Uwielbienia odbywały się na błoniach osiedla Armii Krajowej w Opolu. W zeszłym roku był Jubileuszowy Koncert Uwielbienia, który stanowił po przerwie pandemicznej ich kontynuację.
Wspólnota i Stowarzyszenie DAWID wspólnie z diecezją opolską organizują to wyjątkowe wydarzenie.
Autor: Piotr Franiczek
Najnowsze artykuły
- Jubileuszowy Festiwal Książki Opole 2026. Trzy dni spotkań autorskich, targów i koncertów
- Już w czwartek (11.06) rozpocznie się 50. edycja Opolskich Konfrontacji Teatralnych!
- Porzucono opony w lesie, leśnicy proszą o pomoc
- ZUS: Ostatni moment na wniosek 800+ bez straty pieniędzy
- Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Czaplaka i Matejki



