poniedziałek, 21 czerwca 2021

W Opolu pojawił się automat z pierogami

 Pierogomat w Opolu/Opole News

Maszyna znajduje się na placu Piłsudskiego pod jedną z restauracji. Takie wygodne i bezpieczne rozwiązanie w czasach pandemii cieszy się sporą popularnością wśród opolan. Kolejne półki są opróżniane w krótkim czasie.

Na Opolszczyźnie można już spotkać automaty ze zniczami, jajkami czy z warzywami. Nic więc dziwnego, że spore zainteresowanie wzbudziła także maszyna z… pierogami ruskimi. Automat niedawno pojawił się pod jedną z restauracji z domowym jedzeniem w Opolu. To rozwiązanie pozwala klientom na zakup smacznych pierogów w rozsądnej cenie przez całą dobę. Dodatkowo nie trzeba długo czekać na przygotowanie zamówionej porcji. Jako mankament, zwłaszcza młodzi, podają brak możliwości płacenia kartą.

Obsługa maszyny jest nieskomplikowana – wystarczy kilka kliknięć i w naszych rękach ląduje tacka z przysmakami. Porcja z pięcioma pierogami kosztuje 7 złotych.

instrukcja_pierogomat
Pierogomat w Opolu
Pomysł mi się podoba, ponieważ dla jednej osoby nie za bardzo opłaca się lepić pierogi samemu. Kiedy więc najdzie kogoś smak na pierogi, może tu przyjść nawet w nocy. Nie trzeba czekać w kolejce.
Teresa, mieszkanka Opola

Podobna maszyna stanęła niedawno w Poniatowej w województwie lubelskim, a już w ubiegłym roku podbiła serca mieszkańców Rzeszowa.

autor: GP

Gość w kawiarence

Facebook