środa, 22 września 2021

Wakacyjna oferta Talentowni – dla dzieci i dorosłych

 źródło: Talentownia

Miejsce, w którym można odkryć swoją pasję, w okresie letnim kojarzy też przedsiębiorców, organizacje pozarządowe czy po prostu inspirujących ludzi. Na co warto się wybrać do Talentowni?

Co środę o 7:20 odbywają się „Śniadania Biznesowe”. Podczas spotkania firm społeczne odpowiedzialnych, wspierających inicjatywy lokalne, można poznać przedsiębiorców nie tylko z Opola, ale z całego województwa. Spotkania odbywają się przede wszystkim po to by pomagać rozwijać firmy w oparciu o rekomendacje biznesowe i wzajemną współpracę.

W czwartek 26 sierpnia od 16:00 do 18:00 odbędzie się „Wartościowy podwieczorek w Talentowni”. Na spotkanie można przynieść coś, czym chcemy podzielić się na podwieczorku np. do jedzenia, albo propozycję wspólnej inicjatywy lub po prostu chęć autentycznego spotkania się z innym człowiekiem. Ale nie trzeba. Spotkanie jest bezpłatne i nie ma żadnej struktury, agendy czy programu spotkania. Ważne jest dzielenie się i otwartość. To taka przestrzeń na kreację i relację. Spotkanie się z ludźmi. Wiele osób zastanawia się jak spędzić czas, co robić, nudzi się lub traci sens życia. Na „Wartościowym podwieczorku w Talentowni” każdy jest ważny i potrzebny. Wystarczy być.

Do 27 sierpnia w lokalu przy ul. Barlickiego 13 odbywają się „Wakacje w Talentowni”, gdzie dzieci w swoim tempie i swoim rytmie odkrywają i rozwijają swoje wyjątkowe talenty i predyspozycje. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00.

Talentownia informuje także, że są jeszcze wolne miejsca na warsztaty pn. „Jak zdobyć pieniądze na działalność społeczną, czyli fundraising po opolsku”. Więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/210408900923396 

źródło: Talentownia

Zaproszenie do kawiarni

Baner San Sebastian

Odwiedź San Sebastian, kameralną kawiarnię w centrum Opola. Spróbuj naszej kawy, ciast i przepysznych lodów rzemieślniczych!

Gość w kawiarence

Facebook