Baner reklamowy dla PPP
niedziela, 28 listopada 2021

Weekend w Talentowni pod znakiem zdrowia

 źródło: Pexels

16 i 17 października w Talentowni przy ulicy Barlickiego 13 będzie można skonsultować się z wieloma specjalistami medycyny tradycyjnej i niekonwencjonalnej.

Każdy, komu zależy na dbałości o własne zdrowie, powinien wybrać się w najbliższy weekend na Festiwal Zdrowia w Opolu. Wydarzenie będzie obfitować w ciekawe stoiska, prelekcje i dyskusje. W sobotę w planach jest m.in. rozmowa o pierwszej pomocy w praktyce, o kolorowym świecie miodów, o kompleksowej ochronie zdrowia na poziomie komórkowym czy o jodze. W niedzielę będzie z kolei okazja do rozmowy o alternatywnych sposobach wspomagających dobrostan i profilaktykę zdrowia np. o fitoterapii, dietetyce i holistycznym podejściu do zdrowia.

Wśród gości festiwalu są nie tylko wystawcy zajmujący się produkcją zdrowej żywności i profilaktyki, ale także członkowie Stowarzyszenia „Masz jaja idź na badania”, Narodowego Funduszu Zdrowia, Polskiego Stowarzyszenie Diabetyków, Zdrowej Rodziny, Ekosany, Fundacji FOREST, Instytutu Ćwiczeń Psychofizycznych, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP oddział Opole, Medical Rescue, Polskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, Fundacji Harmonia Życia, Lions Clubu Opole, Siejki czy opolskiego oddziału organizacji Spa For Cancer.

Poza prelekcjami będą propozycje aktywności dla dzieci, czyli gry i zabawy oraz wyzwania związane z tematem przewodnim imprezy. Będzie można porozmawiać o praktycznym wykorzystaniu olejków eterycznych, zakupić zioła, kadzidła, odpromienniki, mandale, zdrowe kosmetyki, napić się kawy lub herbaty, zjeść zdrowe śniadanie i zapewnić swoim pociechom dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.

Dla każdego uczestnika przewidziany jest prezent: warzywo lub owoc oraz e-book pt. Dbam o siebie – moja podręczna apteczka!

Część działań będzie miała miejsce w plenerze, obok opolskiego Amfiteatru. Start Festiwalu zaplanowany jest na 10:00, a zakończy się on o 17:00. Więcej informacji o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/168002945485312

Gość w kawiarence

Facebook