środa, 21 kwietnia 2021

Zabija ją jej własny kręgosłup. Trwa walka o życie Iwony

 źródło: siepomaga.pl/iwona-glazer

34-latka z Kluczborka nie jest już w stanie samodzielnie oddychać. Ma też coraz większe problemy z poruszaniem się. Jej jedyną szansą na przeżycie jest kosztowna operacja w USA. Potrzebnych jest ponad 5 mln złotych…a czasu na ich zebranie coraz mniej.

Iwona Glazer choruje na kifoskoliozę piersiowo-lędźwiową. Jej kłopoty ze zdrowiem rozpoczęły się w szkole podstawowej. U 9-letniej dziewczynki stwierdzono wtedy skoliozę, która mimo leczenia – wciąż postępowała. Iwona ma za sobą wiele operacji. Spędziła już miesiące pod tlenem i lata życia w strachu, że przez postępującą chorobę pewnej nocy może się już nie obudzić.

Od roku mój stan dramatycznie się pogarsza, choroba postępuje szybko, jak nigdy dotąd! Poruszanie się i wykonywanie codziennych czynności sprawia mi ogromny kłopot. Nie mówiąc o oddychaniu. Dziś wymagam całodobowej tlenoterapii. Bez specjalistycznego sprzętu saturacje drastycznie spadają.
Iwona Glazer

Ratunkiem dla mieszkanki Kluczborka jest kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Opieka wybitnych specjalistów została jednak wyceniona na ponad 5 mln złotych! Pani Iwona się nie poddaje i liczy na pomoc ludzi, którzy wpłacają pieniądze na zorganizowaną w tym celu zbiórkę. Wrogiem jest nie tylko kwota, ale także czas. Stan pacjentki jest bardzo ciężki, dlatego na zebranie potrzebnych funduszy zostały dwa tygodnie.

Proszę, błagam o wsparcie. Mimo kolosalnej kwoty do zebrania muszę mieć nadzieję, że mimo wszystko się uda. Innej szansy nie dostanę.
Iwona Glazer

Lokalna społeczność angażuje się w zorganizowane dla Iwony licytacje przedmiotów. Grupę można znaleźć na Facebooku pod hasłem: Licytacje dla Iwonki Serce dla Serca

Każdy, kto chce pomóc tej dzielnej bohaterce w jej najcięższej i najważniejszej walce, może wpłacić środki na portalu SiePomaga.

autor: SI

Gość w kawiarence

Facebook