Znamy liderów listy PiS-u na Opolszczyźnie

Pierwsza szóstka listy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości w województwie opolskim została ogłoszona. Otwiera ją Paweł Kukiz.
O tym, że liderem listy ma być Kukiz mówiono już od kilku miesięcy. To efekt sejmowej współpracy pomiędzy liderem Kukiz’15 a Prawem Sprawiedliwością.
Z drugiego miejsca wystartuje Marcin Ociepa, wiceminister obrony narodowej. Co ciekawe, cztery lata temu startował on z ostatniej pozycji na liście, jednak jego aktywność w regionie została dostrzeżona na Nowogrodzkiej, co przyczyniło do tego że w tych wyborach znajdzie się w czołówce listy.
Kolejne trzy miejsca zajmują obecni posłowie: Katarzyna Czochara, Janusz Kowalski i Violetta Porowska. Szósta pozycja przypadła Sławomirowi Kłosowskiemu, który obecnie pełni funkcję wojewody opolskiego.
Pozostałych kandydatów PiS w województwie opolskim poznamy w najbliższych dniach.
autor: SK
Najnowsze artykuły
- Do 20 maja niektórzy przedsiębiorcy mają czas na rozliczenie składki zdrowotnej
- Zdał egzamin i stracił prawo jazdy po kilku godzinach. 18-latek z gminy Zdzieszowice zatrzymany za brawurę
- W 20. rocznicę śmierci w MBP w Opolu odbędzie się wieczór z poezją Karola Wojtyły
- Spada liczba umów o dzieło. ZUS podsumował miniony rok
- Akcja Stowarzyszenia Horyzonty - "Oddaj krew, podziel się miłością!" już po raz 19.