czwartek, 23 września 2021

Znowu będzie możliwe szczepienie przy okazji zakupów

 źródło: USK w Opolu

9 i 10 lipca ponownie będzie uruchomiony punkt szczepień w Centrum Handlowym Karolinka. Dla chętnych do wyboru dwa preparaty.

Już w najbliższy weekend szpitalne zespoły szczepiące z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu ponownie będą szczepić w punkcie zlokalizowanym w centrum handlowym przy ulicy Wrocławskiej. Nie tylko tych, którzy spontanicznie skorzystają z oferty szczepień, ale przede wszystkim osoby, które CH Karolinka już przyjęły swoje pierwsze dawki Pfizera.

Zapraszamy też osoby, które chcą się zaszczepić, a jeszcze tego nie zrobiły. Przygotujemy dla nich szczepionki firm Pfizer i Johnson&Johnson.
Adriana Mazurkiewicz-Fornalik, pełnomocnik dyrektora ds. praw pacjenta w USK

Na szczepienie w opolskich centrach handlowych nie trzeba się wcześniej rejestrować. Wystarczy przyjść i wypełnić standardowy formularz dotyczący stanu zdrowia. Ze szczepień w galeriach może skorzystać też młodzież od 16 roku życia.

Dotychczasowe akcje szczepień w Karolince i Turawie Park cieszyły się sporym zainteresowaniem. Tylko w CH Turawa Park podczas pierwszej akcji zaszczepiliśmy przez trzy dni niemal 390 osób, a w miniony piątek i sobotę, 2-3 lipca, ponad 330.
Adriana Mazurkiewicz-Fornalik, pełnomocnik dyrektora ds. praw pacjenta w USK

W Karolince łącznie przez 12 dni w czerwcu zaszczepionych zostało ponad 1100 osób. Punkt szczepień ulokowany jest w pomieszczeniu między wejściem do sklepu sportowego, a pierwszym wejściem do CH Karolinka od strony strefy gastronomicznej. Szczepienie będzie można przyjąć 9 i 10 lipca od 9 do 20.

źródło: USK Opole/IT

Gość w kawiarence

Facebook