Michał Ruciak zasilił sztab ZAKSY Kędzierzyn-Koźle
28 lipca, 2022
Źródło: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Foto: Marcin Bulanda / PressFocus
Do sztabu szkoleniowego Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle dołączył Michał Ruciak. 38-latek będzie pełnić rolę Team Managera.
Ruciak występował jako zawodnik ZAKSY przez siedem sezonów. W tym czasie dwukrotnie zdobywając Puchar Polski (2012/2013, 2013/2014), dwa razy zostając wicemistrzem kraju (2010/2011, 2012/2013) oraz sięgając po brąz PlusLigi (2011/2012), do tego dodając srebrny medal Pucharu CEV (2010/2011). Michał to również wielokrotny reprezentant Polski, w biało-czerwonych barwach rozegrał 166 meczów, zdobywając medale mistrzostw Europy (złoto w 2009 roku i brąz w 2011), Ligi Światowej (złoto w 2012 roku i brąz w 2011) oraz Pucharu Świata (srebro w 2011 roku).
źródło: zaksa.pl/SK
Najnowsze artykuły
- Jubileuszowy Festiwal Książki Opole 2026. Trzy dni spotkań autorskich, targów i koncertów
- Już w czwartek (11.06) rozpocznie się 50. edycja Opolskich Konfrontacji Teatralnych!
- Porzucono opony w lesie, leśnicy proszą o pomoc
- ZUS: Ostatni moment na wniosek 800+ bez straty pieniędzy
- Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Czaplaka i Matejki



