środa, 8 maja 2024

Druga porażka Odry

Odra Opole przegrała przed własną publicznością 1:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. To druga porażka Opolan w tym sezonie.

Worek z bramkami rozwiązał się dopiero pod koniec meczu. Pierwszą bramkę dla „Górali” w 87. minucie strzelił Julio Rodriguez. Minutę później prowadzenie podwyższył Kamil Biliński. Bramkę kontaktową dla Odry strzelił Maciej Urbańczyk.

Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (0:0)

Bramki: Urbańczyk 90’+4 – Rodriguez 87′, Biliński 88′

Odra Opole: Sapielak (M)– Kostrzycki (Tkocz 32′ (M)), Kamiński (K), Kędziora (Urbańczyk 62′)- Szrek, Niziołek, Paprzycki (Łabojko 71′), Klimek (M), Mikinic (Marzec 62′), Nowak, Czapliński (Guzdek (M) 71′)

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Igonen – Bonifacio, Janota (K), Markov, Simonsen, Goku (Celtik 82′, Misztal (Bieroński 82′) Sitek, Drzazga (Biliński 71′), Rodriguez, Bernard (Milasius 46′)