Niecodzienny widok po wypadku dwóch samochodów w Zdzieszowicach
2 sierpnia, 2022
fot. KP PSP w Krapkowicach
Jak podaje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach, o godzinie 18:05 strażacy otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Zdzieszowicach. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych przy wjeździe na parking marketu budowlanego. Widok zastany przez strażaków był nietypowy. W zdarzeniu uczestniczyło pięcioro podróżnych. Jedna osoba została zabrana do szpitala.
W działaniach interwencyjnych brały udział 4 zastępy z JRG Krapkowice i OSP KSRG Żyrowa.
Źródło: Facebook.com/Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach
Najnowsze artykuły
- Jubileuszowy Festiwal Książki Opole 2026. Trzy dni spotkań autorskich, targów i koncertów
- Już w czwartek (11.06) rozpocznie się 50. edycja Opolskich Konfrontacji Teatralnych!
- Porzucono opony w lesie, leśnicy proszą o pomoc
- ZUS: Ostatni moment na wniosek 800+ bez straty pieniędzy
- Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Czaplaka i Matejki



