Otwarta została komunikacja pod wiaduktem na Powstańców Śląskich

Od dzisiaj (24.05) przejedziemy i przejdziemy pod wiaduktem na ulicy Powstańców Śląskich. Wraca również stała organizacja ruchu na Pasiece.
Wykonawca inwestycji PKP firma INTOP informuje, że otwarta została komunikacja pod wiaduktem na ulicy Powstańców Śląskich. Oznacza to koniec prac w tej części Pasieki z wyjątkiem odcinka ulicy Jana Dobrego. To fragment od skrzyżowania z ul. Powstańców Śląskich do ulicy Pasiecznej. Tam roboty potrwają do początku czerwca.
Ważna informacja dla kierowców jest również taka, że wraca stała organizacja ruchu. Oznacza to, że ulica Niedziałkowskiego będzie jednokierunkowa na całym odcinku od ul. Jana Dobrego w stronę ul. Barlickiego. „Wraca” również jeden kierunek na ulicy Powstańców Śląskich na odcinku od ul. Strzelców Bytomskich do ul. Jana Dobrego. Tymczasowa organizacja ruchu była wprowadzona ze względu na zamknięte skrzyżowanie ul. Jana Dobrego i Powstańców Śląskich.
Źródło: MZD Opole
Najnowsze artykuły
- Zmiany w ruchu i dodatkowe kursy MZK przed meczem Odra Opole – Śląsk Wrocław
- Zwolnienia chorobowe spowodowane nadużywaniem alkoholu – Opolszczyzna wyróżnia się na tle innych regionów
- 49. Piesza Pielgrzymka Opolska w drodze na Jasną Górę
- Letnie kino pod chmurką na ZWM-ie. Seanse w każdy czwartek wakacji
- Opolanie otrzymali już 56 mln zł z renty wdowiej. ZUS podsumowuje pierwsze wypłaty