UWAGA, PRÓBA OSZUSTWA! MZK ALARMUJE

Cyberprzestępcy podszywają się pod Miejski Zakład Komunikacyjny i oferują darmowe przejazdy autobusami. To próba wyłudzenia danych oraz pieniędzy! Wszystkich Pasażerów prosimy, aby nie klikać w żaden nieznany link, a także nie podawać swoich danych.
Nieprawdziwy post pojawił się na Facebooku, na koncie „Karta Transportowa Opolska”. Treść brzmi:
"Zdobądź kartę Opolską i ciesz się darmowym transportem publicznym przez 6 miesięcy bez doładowywania konta! MZK Opole oferuje tylko 500 kart w ramach kampanii wsparcia. Nie przegap okazji, dziś jest ostatni dzień na złożenie wniosku."


MZK apeluje: Nie klikajcie w link do fałszywej strony internetowej i nie wypełniajcie ankiet.
Miejski Zakład Komunikacyjny informuje, że nie jest związany z danym profilem, a sprzedaż biletów prowadzi w swoich kanałach sprzedaży (POK-i, POS-y, strona internetowa, biletomaty, kioski).
Pamiętajcie: kupujcie bilety tylko od oficjalnego operatora, którym jest Miejski Zakład Komunikacyjny.
Źródło: MZK Opole
Najnowsze artykuły
- W 20. rocznicę śmierci w MBP w Opolu odbędzie się wieczór z poezją Karola Wojtyły
- Spada liczba umów o dzieło. ZUS podsumował miniony rok
- Akcja Stowarzyszenia Horyzonty - "Oddaj krew, podziel się miłością!" już po raz 19.
- Funkcjonariusze opolskiej KAS wykryli narkotyki w bagażu dwójki pasażerów autokaru
- Opolscy policjanci w Auschwitz: Seminarium o prawach człowieka i przeciwdziałaniu dyskryminacji