Plac Sebastiana 7
wtorek, 4 października 2022

Blisko zwierząt i przyrody przez cały rok

 źródło: Ogród Zoologiczny w Opolu

Opolskie zoo zaprasza do zakupu rocznych biletów wstępu. To doskonałe rozwiązanie dla miłośników natury i … oszczędzania.

Do korzyści wynikających z zakupu rocznego biletu wstępu do zoo nie trzeba przekonywać tych, którzy cenią sobie relaks w otoczeniu zwierząt. Poza nielimitowaną liczbą wejść – zawsze wtedy kiedy i na jak długo ma się ochotę – jest to prawdziwa gratka dla osób dbających o zasobność swojego portfela. Jak podkreśla Jan Chrzanowski, stały bywalec opolskiego ogrodu zoologicznego – „W cenie czterech, pięciu wejść mam ich nieograniczoną ilość”.

Wraz z żoną bilety roczne kupujemy od trzech lat. Dzięki temu możemy przyjść do ogrodu nawet na 15 minut, do konkretnego zwierzęcia. To bardzo relaksuje i sprawia, że wyprawa na wyspę Bolko jest jeszcze ciekawsza! A jest tu co zwiedzać, bo zoo jest prawdziwą perełką tego miasta!
Jan Chrzanowski, mieszkaniec Opola

Roczny bilet wstępu dostępny jest w cenie 100 zł – normalny i 60 zł – ulgowy. Można go nabyć wyłącznie w kasie biletowej.

Od marca opolskie zoo jest czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 16:00. Obiekt można zwiedzać również godzinę po zamknięciu, przebywając już na jego terenie.

źródło: ZOO Opole/JM

Facebook