Dawid Tomala nie wystąpi na mistrzostwach Europy
9 sierpnia, 2022
fot. Facebook.com/DawidTomalaSport
Złoty medalista z Tokio nie znalazł się na liście zawodników Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, którzy będą reprezentowali nasz kraj 15-21 sierpnia w Monachium.
Reprezentant AZS Politechniki Opolskiej od dłuższego czasu zmaga się z bólem w kolanie, co w znacznym stopniu utrudnia treningi i starty w zawodach.
Zrezygnowałem z Mistrzostw Europy, bo chciałbym wreszcie zadbać o swoje zdrowie, muszę się tym zająć. Przez cały sezon ciągnie się za mną ból kolana. Wszedłem w sezon bardzo późno, przez co nie uzyskałem formy na MŚ. Przygotowania były przesunięte o 5 miesięcy, a to jest przepaść.
Autor: TM
Najnowsze artykuły
- Jubileuszowy Festiwal Książki Opole 2026. Trzy dni spotkań autorskich, targów i koncertów
- Już w czwartek (11.06) rozpocznie się 50. edycja Opolskich Konfrontacji Teatralnych!
- Porzucono opony w lesie, leśnicy proszą o pomoc
- ZUS: Ostatni moment na wniosek 800+ bez straty pieniędzy
- Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Czaplaka i Matejki



