Gwardia zaprezentuje się kibicom w „podziemiach” galerii handlowej
26 sierpnia, 2022
fot. kprgo.pl
Sezon 2022/23 PGNiG Superligi zbliża się wielkimi krokami. Zawodnicy Gwardii Opole po serii gier towarzyskich kończą okres przygotowawczy. Jego podsumowaniem będzie dzisiejsza prezentacja drużyny w centrum handlowym Solaris.
Podczas prezentacji drużyny oraz nowych strojów meczowych będzie również okazja do spotkań z zawodnikami. Organizatorzy przewidzieli także szereg atrakcji oraz konkursów z nagrodami. Początek wydarzenia o godzinie 18:00 w CH Solaris na poziomie -1.
Opolanie zainaugurują sezon 2 września domowym spotkaniem z Zagłębiem Lubin.
Już 26.08 w Centrum Handlowym Solaris w Opolu odbędzie się prezentacja drużyny GWARDII OPOLE na nowy sezon PGNiG Superligi.
— KPR Gwardia Opole (@KPRGwardiaOpole) August 20, 2022
Zapraszamy❗
❤🤍💙 pic.twitter.com/SBBBfvJJaQ
Autor: TM
Najnowsze artykuły
- Jubileuszowy Festiwal Książki Opole 2026. Trzy dni spotkań autorskich, targów i koncertów
- Już w czwartek (11.06) rozpocznie się 50. edycja Opolskich Konfrontacji Teatralnych!
- Porzucono opony w lesie, leśnicy proszą o pomoc
- ZUS: Ostatni moment na wniosek 800+ bez straty pieniędzy
- Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Czaplaka i Matejki



