Baner reklamowy dla PPP
czwartek, 21 października 2021

Natalia Zastępa nagrała teledysk w powiecie krapkowickim

 źródło: teledysk Natalii Zastępy - Błysk/ scena w Gogolinie

Młoda, obiecująca piosenkarka z Krapkowic wydała 2 dni temu nową piosenkę pod tytułem „Błysk”. W tym czasie utwór został odtworzony już ponad 20 tysięcy razy na platformie YouTube.

„Błysk” jest ostatnim singlem na debiutanckiej płycie Natalii Zastępy „Nie żałuję”. Młoda artystka jest bardzo dumna z swojej ostatniej produkcji, ponieważ jest współautorką zarówno muzyki jak i tekstu do utworu. Piosenka powstała we współpracy z Magdą Wójcik i Radkiem Bieńkuńskim.

Teledysk natomiast został nagrany w rodzinnym powiecie Natalii. Za jego reżyserię odpowiada Bartosz Mieloch. Możemy w nim zobaczyć ważne dla artystki miejsca m.in. Krapkowicki Dom Kultury, gdzie piosenkarka stawiała swoje pierwsze wokalne kroki, basztę w Krapkowicach, zamek w Mosznej, rynek w Gogolinie czy prom w Zdzieszowicach.

Cała Polska poznała Natalię w pierwszej edycji programu The Voice Kids, a następnie w The Voice of Poland, gdzie dotarła do ścisłego finału. Podczas 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu otrzymała nagrodę jury w konkursie Premier za utwór „Wiesz Jak Jest”.

Natalia Zastępa - Błysk

Reklama

Gość w kawiarence

Facebook