Posadź drzewo z Prezydentem RP i leśnikami
2 października, 2023
fot. facebook.com/nadlesnictwoopol
To już piąta edycja akcji #sadziMY, która odbędzie się w dniach 2 i 3 października. Na wielkie narodowe sadzenie drzew leśnicy przygotowali milion sadzonek do rozdania w całej Polsce.
Każdy chętny może odebrać drzewko w poniedziałek i wtorek 2 i 3 października między godzinami 9.00 a 15.00 na ul. Groszowickiej 10 lub w centrum Opola na Placu Jana Pawła II przed Teatrem Kochanowskiego. Po odbiór drzewek warto przyjść z własnym opakowaniem, które zabezpieczy korzenie przed wysuszeniem. Drzewka można przechować przez kilka dni przed wysadzeniem, układając płasko na gruncie i przesypując korzenie wilgotnym piaskiem.
Źródło: facebook.com/nadlesnictwoopol
Najnowsze artykuły
- ZUS: Ostatni moment na wniosek 800+ bez straty pieniędzy
- Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Czaplaka i Matejki
- Wydarzenia okołofestiwalowe 2026 - zobacz program
- Dni Opola 2026. Trzy dni koncertów, atrakcji i wydarzeń - sprawdź program dzień po dniu
- Nowa aplikacja mobilna ZUS dla przedsiębiorców



