środa, 6 lipca 2022

Remont w hallu głównym szpitala USK

 źródło: USK Opole

Ze względu na remont w hallu głównym nastąpiła zmiana miejsca rejestracji do poradni specjalistycznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego.

W USK przygotowano dla pacjentów nową mobilną rejestracje ulokowaną w niebieskich kontenerach znajdujących się po prawej stronie od wejścia do szpitala z parkingu.

W związku z zapowiadanym wcześniej, rozpoczynającym się właśnie remontem budynku D, w którym znajduje się m.in. rejestracja, przenosimy ją tymczasowo do specjalnie przygotowanych pomieszczeń, a w listopadzie wyznaczone zostaną nowe trasy komunikacyjne w remontowanym hallu głównym.

Po zakończeniu prac, które potrwają kilka miesięcy, rejestratorzy wrócą do zmodernizowanej przestrzeni, dostosowanej dla osób ze szczególnymi potrzebami.
Marcin Miga, dyrektor ds. administracyjnych USK w Opolu

W trosce o rozwój placówki i zapewnienie odpowiednich standardów dostępności zmodernizowane zostanie wejście główne, sanitariaty i punkt informacyjny.

Za utrudnienia i niedogodności z powodu prowadzonych w szpitalu remontów Pacjentów i odwiedzających chorych na oddziałach serdecznie przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość
Edyta Hanszke-Lodzińska, rzeczniczka prasowa USK w Opolu

Koszt inwestycji wyniesie niemal 5,5 mln zł, z czego udział miasta to ok 1,6 mln. Na pozostałą część szpital pozyskał dofinansowanie, m.in. z krajowego programu unijnego „Dostępność Plus” i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego w ramach projektu „Opolskie wspiera szpitale w walce z Covid-19”.Prace remontowe potrwają do lata 2022 r.

Więcej informacji na usk.opole.pl

usk_remont
źródło: USK Opole
źródło: USK Opole

Facebook