„Trójka” pojedzie do CUP-u
28 kwietnia, 2023
fot. MZK Opole
Autobusy linii 3 będą kursowały do Centrum Usług Publicznych. Obsługa komunikacyjna „nowego ratusza” rozpocznie się 4 maja.
Wybrane kursy rozpoczynające kursy z pętli przy ul. Pużaka będą dojeżdżały CUP-u. Codziennie zaplanowano łącznie17 kursów do CUP-u oraz 14 odjeżdżających w stronę centrum miasta. Obsługa „nowego ratusza” będzie zapewniona w dni robocze od godziny 7:00 do 16:00.
Źródło: MZK Opole
Najnowsze artykuły
- ZUS: Ostatni moment na wniosek 800+ bez straty pieniędzy
- Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Czaplaka i Matejki
- Wydarzenia okołofestiwalowe 2026 - zobacz program
- Dni Opola 2026. Trzy dni koncertów, atrakcji i wydarzeń - sprawdź program dzień po dniu
- Nowa aplikacja mobilna ZUS dla przedsiębiorców



